You are here:

Про нас

Ми раді бачити вас на сайті інформаційно-консультаційного проекту «Магістр». Збираєтеся захистити або купити дисертацію? Ми можемо допомогти вам з її розробкою та написанням дисертації.

Дисертація на замовлення

Часто буває так, що людина визначився з темою і має вже багато напрацювань, але написання дисертації відкладається: не вистачає часу структурувати або набирати матеріал. Наша компанія займається підготовкою і написанням дисертацій на замовлення робіт широкого профілю.

Ми знаємо, як правильно потрібно підготувати і подати інформацію, на яких моментах зупинити увагу, щоб процедура офіційного захисту пройшла успішно. Наша робота – втілення ваших ідей Замовлення дисертації в нашій компанії – це ваш перший крок до отримання наукового статусу.

Ми побудуємо та наберемо роботу за вашими матеріалами. Якщо дисертація (докторська, магістерська, кандидатська) викликає у вас багато питань, ми допоможемо вам в ідейній розробці, самому написанні та оформленні. Ваша робота супроводжується нами до захисту.

Дисертація на замовлення – це не готова робота. Перш, ніж приступити до написання дисертації, ми докладно знайомимося з вашими побажаннями, зауваженнями наукового керівника і кандидатськими вимогами ВАК. Пишемо швидко і унікально Зазвичай написання дисертації займає у нас від трьох до дев’яти місяців, докторської дисертації – від півроку до двох років.

Написання дисертацій на замовлення 

Консультуватися у нас ви можете аж до захисту. Замовити написання дисертацію ви можете по різних областях наук. Почнемо працювати прямо зараз На нашому сайті ви можете ознайомитися з порядком надання та заповнення документації. Ми представляємо структуру підготовки наукової роботи. У нас працюють професіонали: досвідчені фахівці, кандидати та доктори наук. Наша методика – це робота в команді.

Одній людині властиво помилятися, але ми працюємо науковим співтовариством, а кожну роботу курирує лідер. Замовити написання дисертації ви можете прямо зараз! Ми працюємо не один рік і здатні виконати будь-яку роботу, якою складною вона б не була. Пора і вам заявити про себе в науці – а ми вам у цьому допоможемо.

Оформити замовлення на детальну консультацію ви можете заповнивши форму на сайте, або зв’язавшись с нами по контактним номерами телефону. Термін виконання обговорюється до початку роботи над проектом і залежить від складності роботи. При необхідності можлива робота в скорочені терміни. Ви завжди можете контролювати хід виконання роботи, вносити авторую свої зауваження та побажання. У вас буде гарантійний термін протягом якого ви можете вносити правки вже по готовій роботі.