Бізнес-планування – процес визначення цілей і завдань існування фірми, встановлення стратегії, визначення необхідних економічних показників. Бізнес-планування являє собою частину більш ємного поняття, яке називається консалтингом.

Бізнес-плани на замовлення в Україні

Бізнес-план розробляється на основі маркетингових досліджень і подається інвестору або кредитору по реальному інвестиційному проекту або плану санації при загрозі його банкрутства. В ньому розраховується план розвитку підприємства на найближчі 5-10 років. Він представляє собою узагальнюючий документ, в якому детально розписані всі операції, які здійснюються в процесі створення або реорганізації бізнесу. 

Грамотно складений бізнес-план, який можна створити на замовлення, визначає цілі підприємства, тактику реалізації планів в короткостроковій і довгостроковій перспективі, а також визначає баланс між реальними можливостями бізнеса і заявленими планами.

Розробка інноваційного інвестиційного проекту від Магістр

Одне з пріоритетних напрямків Компанії «Магістр» це надання професійних послуг у сфері бізнес планування та розробка бізнес-плану (бізнес-планів), підготовці інвестиційних пропозицій (інвестиційних проектів), ТЕО, побудові фінансових моделей.

Бізнес-планування – це наша спеціалізація, це те, що ми робимо найкраще. Ми проводимо експертизу бізнес-планів, аналіз інвестиційних пропозицій, фінансовий аналіз, а також здійснюємо фінансовий консалтинг компаній, вибір оптимального виду фінансування.

Ми знаємо, що розвиток бізнесу – це практика. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід, що дозволяє комплексно підходити до виконання бізнес-планів на замовлення. Співпрацюючи з нами ви будете впевнені, що ми розробимо для вас реальний проект, в якому будуть відображені всі деталі вашого бізнесу.

Зв’язатися з нами ви можете по номерам із розділу Контакти.