You are here:

Наукові дослідження

Для аспірантів та докторантів, що приступають до наукового дослідження, дуже важливо не тільки добре знати основні положення, що характеризують дисертацію як кваліфікаційну наукову роботу, але й мати хоча б саме загальне уявлення про методологію наукової творчості.

Як потрібно оформити наукові дослідження

Але, як правило, у початківців дослідників немає досвіду в організації своєї роботи, у використанні методів наукового пізнання і застосуванні логічних законів і правил. Тому має сенс розглянути ці питання більш докладно. Отже, почнемо з самого фундаментального, а саме з логічної схеми наукового дослідження.
  1. Підготовка до дослідження
  2. Обгрунтування актуальності вибраної теми дослідження
  3. Постановка мети і конкретизація завдань дослідження
  4. Визначення об’єкту та предмету дослідження
  5. Вибір методів (методики) проведення дослідження
  6. Опис процесу дослідження
  7. Обговорення результатів дослідження
  8. Формулювання висновків і оцінка отриманих результатів
У кожного науковця є своя схема підготовки, але з досвіду розробки дисертацій більш доцільно виділити всі етапи даного процесу, які мають взаємозв’язок між собою. Якщо ви не можете з ходу вибрати і сформулювати тему дисертаційної роботи, це не повинно вас турбувати. Цілком природно, що при невеликому досвіді наукової роботи у людини бракує перспективи бачення, почуття актуальності, а може бути, і уміння коротко і термінологічно правильно виразити те, що він смутно відчуває і розуміє. Усунути утруднення такого роду допоможуть фахівці нашої компанії, які мають величезний досвід в розробки дисертацій, постійно відстежують зміни в соціально-економічній, політичній і правовій сфері.

Залишились запитання?

Відповімо!

Напишіть нам в мессенджер!

Або напишіть нам на e-mail

info@disser-ua.com