Написання та захист кандидатської дисертації

Содержание:

Якщо Вам потрібна допомога в написанні наукової роботи чи статті, DisserUA може Вам допомогти. Всі наші автори мають науковий ступінь, великий досвід роботи у сфері написання робіт на замовлення. Для консультації чи замовлення оберіть зручний для Вас мессенджер, обговоримо деталі

Написання та захист кандидатської дисертації

Кандидатська дисертація на замовлення в Україні

Написання та захист кандидатської дисертації (або, більш офіційно – дисертації на здобуття вченої ступені кандидата наук), є обов’язковою умовою для присвоєння вченої ступені кандидата наук у певній сфері. За своїм змістом дисертація на здобуття кандидатської ступені є науково-кваліфікаційною роботою, в якій повинно міститися обґрунтоване рішення якої-небудь конкретної задачі, пов’язаної з певною областю знань. В ній повинні бути викладені актуальні та обґрунтовані з наукової точки зору розробки, які мають певне значення для розвитку науки.
У той же час, на практиці, працюючи над дисертацією, кандидати стикаються з цілим комплексом проблем і обмежень, які не дозволяють їм створювати якісний науковий текст, формулювати та аргументувати нові наукові рішення, представляти у своїй дисертаційній роботі гідну уваги наукову громадськість наукову новизну.

Допомога у написанні дисертації

Таким обмеженням є неспроможність або неготовність працювати творчо, системно, осмислено, цілеспрямовано. І якщо в першому випадку (випадку неспроможності) складно дати які-небудь поради щодо вирішення проблем написання якісної наукової роботи, то в другому (випадку неготовності), корисними будуть наступні рекомендації.
Написати наукову дисертацію вам допоможе вміння самостійно ставити завдання та шукати шляхи їх вирішення, працюйте творчо. Навички вирішення чітко поставлених викладачами завдань, які частіше за все навчають соискателя в школі, коледжі, університеті, у даному випадку невідповідні. Ви повинні бути готові формулювати завдання самостійно, обґрунтовувати їх актуальність, шукати шляхи їх вирішення власними силами. Не сподівайтеся лише на наукового керівника. Більше того, хороший науковий керівник завжди оцінить ваш творчий підхід та розумні ініціативи. Починати не обов’язково з глобальних завдань та рішень сверхважливих проблем – спробуйте створити модель “завдання-дослідження-рішення” на рівні доповіді або наукової статті, розвивайте свої навички від малого до великого, далі, якщо конкретні ідеї залучать вас і вам буде цікаво – це може стати основою або частиною вашої дисертації.

Професійна кандидатська дисертація на замовлення

Важливо навчитися працювати з джерелами. Результатом цієї роботи повинне стати не реферат із частин чужих робіт (це не допоможе вашій дисертації, а частіше за все – завадить, програми по виявленню запозичень в текстах зараз працюють дуже добре), а поглиблене розуміння вами проблематики та структурування існуючих на даний момент знань. У принципі, завданням аналізу літератури у дисертаційному дослідженні частіше всього і є структурування (виділення груп поглядів щодо вирішення проблеми, яку ви розглядаєте), узагальнення матеріалу (представлення знань у більш доступній, зрозумілій, конкретній формі) і, звичайно ж, обґрунтована, коректна, з належним ступенем поваги до праці ваших старших колег-дослідників, наукова критика, але не ради критики як такої, а з метою виділення до цих пір нерозв’язаних у науці проблем, щодо яких ви маєте смілість, знання та готовність запропонувати свої рішення та пропозиції.

Навчіться працювати системно (регулярно, послідовно, цілеспрямовано). В першу чергу сформулюйте план дисертаційної роботи та узгодьте його з науковим керівником, затвердіть тему та план дослідження на кафедрі. Після чого складіть власний “робочий план” і дуже старайтеся йому слідувати. Але – цей план повинен передбачати реалізацію “найкоротших строкових планів”. Дуже часто варіанти “написати розділ за півроку” не працюють. На початку періоду “…ще все попереду”, а ближче до кінця – “…це нереально важко, і хто ж зможе так швидко”. Наприклад, ваш ефективний робочий план може передбачати написання “не менше однієї сторінки тексту на день”, або роботу над дисертацією “не менше години на день”. Поступово, – але йдіть до цілі. При цьому обов’язково відпочивайте (у міру розумного, інакше працювати можна взагалі забути), звичайно, можуть бути форс-мажори та непередбачені ситуації, які зроблять неможливим вашу роботу на певний період, але це повинні бути винятки з правила, а не традиційна практика виправдань бездіяльності.

І, що дуже важливо, – не чекайте “натхнення” та “музи”, нехай вони чекають вас у визначений вами час в місці, де ви працюєте, поруч з вашим комп’ютером або ноутбуком. Звикайте їх до цього. Спочатку може бути дуже важко, але ніхто не казав, що писати дисертації просто, але потім вам сподобається, обіцяємо. Як тільки ви побачите результати вашої системної роботи – це буде мотивувати вас краще всяких “муз” і навіть краще вашого улюбленого та поважаного наукового керівника.

Ідіть до своєї мети! Удачі вам у цьому! При потребі “Magistr” допоможе вам написати кандидатську дисертацію.

Якщо Вам потрібно написання наукової роботи чи статті, оберіть зручний для Вас мессенджер, обговоримо деталі